О компании - Cheaptour.com.ua - ваш особистий онлайн турагент.

Про компанію

CheapTour - один з найбільших і найвідоміших онлайн супермаркетів туристичних послуг

Про нас

Компанія чіптур була створена в 2019 році досвідченими туристами і турменеджер, які прекрасно розуміють, що саме люди хочуть від турагентств. Наша мета - створення турагентства мрії, де кожна людина може знайти той відпочинок, який йому підходить. Як результат - сайт компанії як зразок сучасного підходу до пошуку і сортування турів. Наші клієнти вперше можуть шукати для себе тури як самі, так і замовляти їх у менеджерів, спираючись на їх професіоналізм. Якість, швидкість, індивідуальний підхід, професіоналізм, доступність турів для кожного - ось що характеризує роботу компанії. Ваш відпочинок в наших дбайливих руках

Чому люди нам довіряють

Ми прагнемо до 100% задоволеності наших клієнтів. Так, реально 100% задоволеності. Починаючи від допомоги в підборі туру і закінчуючи супроводом після повернення. Ми вирішуємо проблеми і питання на користь клієнтів. Ми робимо все, щоб відпочинок вийшов незабутнім. Наші клієнти це як наша сім'я - велика чіптурна сім'я.

Додаткові можливості для клієнтів

Ми допоможемо повністю спланувати будь-який ваш відпочинок - від засмаги і прохолодних напоїв в жарких країнах до активного виснажливого гірськолижного відпочинку в Альпах. Відпочинок на будь-який смак забезпечимо ми, ваше завдання - вибрати те, що подобається вам.

Наші експерти з туризму

Діана

Я працюю в сфері туризму, так як це ідеальна можливість допомагати людям втілювати їх заповітні мрії і отримувати натомість позитивні емоції. Адже кожна подорож - це маленька мрія.

Бачити задоволені очі туристів після подорожі - це велике щастя.

Кожен турист - друг нашої великої родини CheapTour.

Люблю свою роботу, тому виконую її професійно.

Я знаю, як підібрати подорож так, щоб відпочинок виправдав всі ваші очікування!

Буду рада допомогти кожному з підбором відпочинку.

Ми співпрацюємо з провідними туроператорами України!

Тільки найкращі пропозиції. Якість, надійність, швидкість!